Anasayfa

OTO YIKAMA BAYİLİK 2024 | GLOBOWAX | DRY CAR CARE

Dry Car Care ; Yeni Nesil Oto Yıkama Teknolojilerinde Sektörün Öncüsü GLOBOWAX ve Devrim Yaratan DRY CAR CARE Oto Kuru Temizleme Konsepti..

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ NASIL AÇILIR ?

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | Yeni Nesil Araç Temizliği Teknolojileri Bayisi Nasıl Olurum ?

Oto yıkama bayilik açmaya karar verilmeden önce, bulunulan muhitte gerçekten oto kuaföre ihtiyaç var mı, bayi açılırsa iş görür mü, yakın çevrede başka bir bayi var mı bunların araştırılması gerekir. Kendi işini kurmak için oto kuaför dükkanı açmak güzel bir fikir olabilir.

Bayilik veren birçok firma mevcuttur. En önemlisi güvenilir bir oto yıkama bayilik firması bulunmalı ve bayilik için ne kadar ödeneceği, karşılığında neler alınacağı iyi araştırılmalıdır.

( GLOBOWAX | Dry Car Care Konsepti ile oto yıkama bayiliği alanında kurucusu olduğu sektörde 15 yılı aşan deneyimi ile sizlere fark yaratan bir işletme potansiyeli vaad eder. )

Oto kuaför işi oldukça karlı bir iştir. Fakat bu işten hiç anlamayan birinin araştırma yapmadan ve bilen birisinden destek almadan bu işe soyunması oldukça riskli olacaktır. Öncelikle oto yıkama açma maliyeti belirlenmeli ve bunun için kredi mi kullanılacak yoksa birikimlerle mi açılacak netleştirilmelidir.

https://www.otoyikamabayilik.com/iletisim/

OTO YIKAMA BAYİLİK AÇMA MALİYETİ NEDİR ?

Oto Yıkama Bayilik Nasıl Açılır ?

DRY CAR CARE - GLOBOWAX - ARAÇ YIKAMA KONSEPTLERİ

Oto kuaförü açmak küçümsenmeyecek bir maliyet gerektirmektedir. Tüm arkaplan altyapı ihtiyaçlarınızı karşlayabilecek olan GLOBOWAX paket yatırım tercihleriniz dahil ; Yer kiralama , ekipman ve basit tadilatlar bakımından başlangıçta toplam finansman maliyetiniz 450.000 TL - 550.000 TL civarı olabilmektedir.

Hazır oto yıkama alanı yoksa bu miktar arsa inşaat maliyetleri ile birlikte 1.000.000 TL’ye kadar çıkabilir. Bayilik veren firmalardan oto yıkama bayiliği almak ta bir başka yöntemdir. Oto yıkama bayiliği veren firmalardan biri ile anlaşmak ve bayilik almak, ekipman ve diğer detaylarla uğraşmayı gerektirmez. Her şey bayilik veren firma tarafından kurulur. Diğer seçeneğe göre biraz daha tuzlu olsa da detaylarla kafa yorulmadan oto yıkama açılır.

( GLOBOWAX | DRY CAR CARE '' Oto Kuru Temizleme '' konsepti ile sizlere herhangi klasik bir yıkamanın sahip olduğu sulu yıkama alt yapısı dışında sektörde bir ilk olarak adreste araç temizliği , mobil oto yıkama ve kurumsal filo araç temizlik hizmetleri alt yapısını da nano teknoloji avantajları ile sunar.

GLOBOWAX sizlere 300.000 TL - 900.000 TL aralığındaki farklı konseptleri ve toplam girişim başlangıç yatırım maliyeti seçenekleri ile isimsiz açacağınız herhangi bir özel girişimle aynı - yakın ( 12.000 $ GO-İSTASYON Profesyonel Araç Yıkama Bayiliği Paketi Baz Alınmıştır.) oranda maliyetler ile dünya genelinde franchise / bayileri olan küresel bir marka olan markamızın avantajları paylaşma fırsatını verir.

Tek bir kimlik ile çevreci ve 'yeşil' konseptimiz ile bilinen tüm klasik yıkama işletmeleri arasında dikkat çekeceğiniz bir işletme görselliği avantajı sağlar. )

Oto Yıkama Bayilik Alınmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli ?

Firma ifşa bilgileri dikkatli incelenmeli

Sunduğu imkânlar öğrenilmeli

Firmanın kişiden beklediği harcamalar incelenmeli

Geri ödenmeyen maliyet unsurları öğrenilmeli

İş yeri açma ruhsatı ve tesisat inşaatının maliyeti incelenmeli , varsa ruhsat avantajları sorgulanmalı

Ne kadar eğitim alınması gerekli araştırılmalı

Bayi sahibi olmanın avantajları araştırılmalı

Her şey tamamsa firma bayi başvuru formu doldurulur ve istenen bedel yatırılarak ilk adım atılır.

drycarcare , globowax , dry car care , bayilik veren markalar , bayilik veren şirketler , 2021 , bayilik , franchising.
globowax , dry car care , drycarcare , oto yıkama bayiliği

KOSGEB 2024 - Oto Kuaförü - Oto Koruma - Oto Yıkama İşletmesi Desteği

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | KOSGEB Tarafından Girişimci Destek Programlarında Aktif Olarak Desteklenmektedir. Proje Hazırlama ve İş Planı Desteği de Uzmanlarımız Tarafından Girişimcilere Ücretsiz Olarak Sağlanmaktadır.

Oto Yıkama İstasyonu - Oto Koruma İşletmesi - Oto kuaförlüğü açmak için gerekli sermayeye sahip olmayan biri için oto kuaförü devlet destekleri arasında KOSGEB nezdinde ilk sırada yer almaktadır.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı olan KOSGEB, yeni girişimcilere sunduğu kredi ve kurslarla son derece büyük destek olmaktadır. Projesini hazırlayan ve bir oto kuaförü sahibi olmak isteyen herkes KOSGEB’den ( GLOBOWAX Referansı Desteği ile ) 85.000 TL girişimcisi hibesi ve 500.000 TL 'ye kadar sıfır ya da cüzi oranda faizli ( faiz devlet tarafından belirli kriterlerde karşılanmaktadır ) krediler alabilir.

Başvuru yapıp gerekli eğitimleri almak ve sınavı geçerek belgeye sahip olmak KOSGEB desteğinden faydalanmak için yeterlidir. Proje ana hatları ile bir dosya halinde KOSGEB’e sunulmalı ve proje uzmanlarının incelenmesi beklenmelidir.

Tüm süreçlerde girişimcinin yanında olan KOSGEB, küçümsenmeyecek oranlarda destek olarak girişimcileri iş sahibi yapmaktadır.

GLOBOWAX Dry Car Care - 2024 - KOSGEB Proje Desteklerimiz ile alakalı daha kapsamlı bilgiye aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

www.drycarcare.org

www.otoyikamabayilik.com/iletisim

oto yıkama bayiliği globowax dry car care
oto yıkama bayiliği , dry car care , globowax , bayilik

TOP